Kommunavdelningar

Liberalerna:

Arjeplog

Alf Sundström
Ordförande och gruppledare
Tfn: 0961-10257
E-post: ab.cartest@telia.com

Arvidsjaur

Johan Althén
Ordförande och gruppledare
Mob: 070-657 70 41
johan@althen.se

Liberalerna Arvidsjaur – facebook

Boden

Hendrik Andersson
Gruppledare
Tfn: 070-590 40 99
hendrik.andersson@comisi.it
Lars Karlsson
Ordförande
Mob: 073-0854075
lars.karlsson@parkkompaniet.se

Gällivare

Liberalerna Norrbotten
Tel: 0920-120 79
info@liberalernanorrbotten.se

Haparanda

Liberalerna Norrbotten
Tel: 0920-120 79
info@liberalernanorrbotten.se

Jokkmokk

Jonas Wiandt
Gruppledare och ordförande
Mob: 070-37332 76
jonas.wiandt@jokkmokk.se

Kalix

Richard Mohss
Gruppledare
Mob: 070-575 32 46
rickard.mohss@bredband.net

Hemsida för Liberalerna Kalix

Kiruna

Anne Kotavuopio Jatko
Ordförande
Mob: 070-288 06 16
anne_jatko62@hotmail.com

Luleå

Thomas Olofsson
Gruppledare
Mob: 070-17 33 750
thomas.olofsson@liberalerna.se

Thomas Söderström
Ordförande
Mob: 072-567 01 42
thomas.soderstrom@gmail.com

Hemsida för Liberalerna Luleå

Liberalerna Luleå – Facebook

Pajala

Agneta Heikki
Mob: 070-34 60 922
ailovikka@hotmail.com

Piteå

Ulf Lindström
Styrelseordförande
bostik.f21@gmail.com

Åke Forslund
Gruppledare, ledarmot i kommunfullmäktige
Tel: 0911-305 86
ake.forslund@folkpartiet.nu

Hemsida för Liberalerna Piteå

Älvsbyn

Inger Lundberg
Gruppledare
Mob: 070-360 00 87
ingerl47@gmail.com
Göran Stenlund
Ordförande
Mob: 070-526 17 72
gorhan.stenlund@telia.com

Överkalix

Thomas Nilsson
Ordförande
Tel: 0926-23050
sunt@bostream.nu

Övertorneå

Liberalerna Norrbotten
Tel: 0920-120 79
info@liberalernanorrbotten.se

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com Logo

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Google+-foto

Du kommenterar med ditt Google+-konto. Logga ut /  Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

w

Ansluter till %s